KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13327179
nr 1332 7179
Otto Hagborg
(1854-1927), Sverige
Akvarell, Interiör med man. Signerad. Motivet: 33x17 cm
Otto Hagborg, svensk bildkonstnär född 1854, död 1927.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 juni 2020
kl 20:37:39
3/6 18:39:35
3/6 18:42:23